. Ma Ervin napja van.
Győzelmet tett a szurkolók Mikulás csomagjába a Szeged
2018-12-07 14:35:25

A mérkőzés plüssállat dobálással kezdődött, a hazai csapat felhívásához a MOL-Pick Szeged játékosai is csatlakoztak és egy-egy plüss Pick-bikát dobtak a játéktérre.

A mérkőzés nehezen indult, érződött a játékosokon egy kicsit a fáradság, így az első 10 percben még meccsben volt a Gyöngyös. Azonban ekkorra összeállt a Pick védelmi, Sego és remekelt a kapuban és már vendég vezetés állt az eredményjelző táblán.

Innentől kezdve nem engedett ki a MOL-Pick Szeged, a beállósoknak és Källmannak köszönhetően a szünetben már 14-11-re vezetett a Tisza-parti gárda.

A második játékrészben is kezében tartotta a MOL-Pick Szeged a mérkőzést, a győzelem egy percig sem volt veszélyben. A legnagyobb különbség 7 gól volt a két csapat között, de ekkor egy kicsit kiengedett a vendég gárda és felhozták a Gyöngyöst. A vége aztán 27-22 lett.

A MOL-Pick Szeged legközelebb jövő kedden lép pályára, amikor az újszegedi sportcsarnokban a Ceglédet fogadják majd.

Fotó: pickhandball.hu